horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Saturn w kompozycji z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Nie oczekuj przyjemnej przygody ze strony znajomego z innego miasta. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą ci pomóc. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem.

zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz jak szybko awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje podróży. Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zmiana położenia Jowisza w znaku Byka która niedługo się wydarzy już teraz da się odczuć słabym oddziaływaniem.

Nadejdzie wkrótce okres, by zacząć aktywnie pokazywać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego najbliższy tydzień, da Bykowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Byk doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Dla Byka ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może środa. Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. Przyszedł okres, by rozpocząć głośno uzewnętrzniać własne przekonania. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Nadchodzący tydzień dla Byka to zaczątek niepowtarzalnego etapu, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Za parę dni czeka Cię duchowa podróż, podczas której dowiesz się, że Twoja opinia osób jest fałszywa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdy oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dobrego imienia. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na nowe zakupy. Słońce znajdzie się w takim układzie względem Merkurego że wykonanie planów będzie mocno utrudnione. ...
więcej i więcej »

stopka