horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Bykowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Plany będą przebiegać w łagodnym czasie, tak jakby od lat na to czekały. W przyszłym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie dużych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować swój wolny okres na podróże.

Byk ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię zakupy. Przestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, i pielęgnuj układy, gdyż już za parę dni mogą się przydać.

Nadchodzący czas w firmie Byka, okaże się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy czas stanie się dla Byka wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Konstelacja Byka ciągle będzie w rzadkim układzie z Saturnem co wpłynie na sprawy rodziny. W piątek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wspólne wpływanie na Byka planety Jowisz i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. Układy konstelacji mówią, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia. Spróbuj tego tygodnia skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Uważaj by pić nieco więcej piwa, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu oddziaływują bezpośrednio na Twój organizm. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W weekend naucz się uczciwie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomidory, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Sobota to odpowiedni okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Nie siedź do późna przed laptopem, lepiej udaj się na krótką wędrówkę w góry. Tydzień w firmie Byka, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dokładnie. Nadchodzący tydzień okaże się dla Byka bardzo aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka