horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Przygotuj się szybko do weekendu, być może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina.

Byk ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Single spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty wycieczki.

W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużo więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W głowie Byka narodzą się świeże idee zarobkowe. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. Zaprzestań roztrząsać dawne dzieje, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo niedługo mogą być przydatne.

Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Ten tydzień dla Byka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości oraz doświadczeń. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się źródłem dawno oczekiwanych zmian.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

We wtorek rano Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten czas. Saturn pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Zapamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Jowisz w kompozycji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź uważny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę do parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie siedź do późna przed ekranem komputera, lepiej udaj się na szybką przechadzkę w teren. Masz nikłą nadzieję odnaleźć pewien, poszukiwany element do ciekawej konstrukcji którą jest twój własny świat. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ...
więcej i więcej »

stopka