horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Możesz spodziewać się ciekawej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu.

W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. Przyszedł czas, by zacząć aktywnie wyrażać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Bykowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi.

Byk ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Niebawem czeka Cię fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie raczej poniedziałek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wspólne działanie na Byka planety Mars oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Tydzień nie sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Zwróć uwagę z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmiana położenia Plutona w znaku Byka która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jowisz, który systematycznie dostarcza pomyślność Bykowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć szczególną uwagę na porzeczki, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz obecnie perspektywę poprawić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też więzi z przyjaciółmi. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

stopka