horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. Konstelacja Byka krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Plutonem co wpłynie na sprawy bliskich.

Masz teraz sposobność podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale również relacje z bliskimi. Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, lepiej wybierz się na szybką wycieczkę nad wodę.

Doświadczysz, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 8. Mars, który przeważnie dostarcza dobrą passę Bykowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie spore niepowodzenie.

Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Single spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na znalezienie partnera na długie lata. Merkury w kompozycji z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię różne przypadłości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Masz nikłą szansę zobaczyć istotny, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twoja praca. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać na siłowni. W umyśle Byka narodzą się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w kompozycji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Oczekuj niespodziewanej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Mars, który zazwyczaj przynosi pomyślność Bykowi, w najbliższym okresie nie będzie tak dobry, przygotuj się na duże rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 1. ...
więcej i więcej »

stopka