horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Byka

Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Przyszedł czas, żeby zacząć pokazywać swoje myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 8. Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na porażkę. Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Finansowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię znajomości.

Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą przechadzkę w teren. Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w rzadkim układzie z Plutonem co wpłynie na życie rodziny. nadchodzącym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty zawodowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pewna osoba w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej więzi odmów tej osobie. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Samotne osoby spod znaku Byka w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W przyszłym tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na sport. W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej godzin przesiadywać w pracy. W głowie Byka pojawią się nowe pomysły finansowe. Plany będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Saturn w kombinacji z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. O ile marzysz o stałym związku, to jest to genialny moment na takowe wyzwania. Najbliższy tydzień w firmie Byka, okaże się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień okaże się dla Byka wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Nadchodzący czas w pracy Byka, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przemyśleć.Tydzień okaże się dla Byka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Staraj się pić nieco więcej alkoholu, wbrew pozorom napoje w pewnym stopniu mają wpływ niematerialnie na Twój spokój wewnętrzny. ...
więcej i więcej »

stopka