horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Byka

Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Masz obecnie możliwość uzdrowić nie jedynie własne nastawienie, lecz również znajomości z bliskimi.

Staraj się pić nieco więcej mleka, pamiętając że, napoje zasadniczo działają w znacznym stopniu na Twoje zachowanie. W poniedziałek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. Plany będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały.

W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania o których zapomina codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Merkury w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Słońce ustawi się w takim położeniu względem Wenus że spełnienie planów okaże się utrudnione. Wkrótce przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spotka Byka teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo ogarnąć powinno się zaangażować emocje. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną dawno spodziewanych roszad. Dzięki pozytywnemu układowi Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Byk doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Byk ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Wzajemne działanie na siebie planety Jowisz oraz Merkury oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Wiele znaczącym omenem okaże się odblask światła w szufladzie dziecka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się szybko na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że zrealizowanie zamiarów może okazać się mocno ułatwione. Niebawem będzie miała miejsce krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. Dla Byka nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Bykowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka