horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Byka

Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Doświadczysz, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania.

Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Plany będą przebiegać w niespodziewanym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu.

W środę znajomy pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Znaki na niebie mówią, że Bykowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Zakończ rozpamiętywać dawne zdarzenia, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ wkrótce mogą być pomocne.

Wenus, który przeważnie przynosi szczęście Bykowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Masz jedyną perspektywę uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, ale też kontakty z bliskimi. Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć aktywnie pokazywać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Wenus że zrealizowanie planów będzie mocno utrudnione. Nie siedź do późna przed komputerem, lepiej idź na szybką wędrówkę w teren. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najlepsza liczba w tym tygodniu to 14. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się duchowa wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi jest nieprawdziwa. Spotka Byka teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Najlepsza liczba na ten tydzień to 1. Skończ analizować to co było, a doceń przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedobrym sygnałem okaże się odblask światła w szufladzie umundurowanego człowieka. Wkrótce przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Przygotuj się dobrze do weekendu, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. ...
więcej i więcej »

stopka