horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Byka

Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć.

Poczujesz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe zadania o których zapomina codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Bykowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi.

Pozycja centralna Urana w znaku Byka która niedawno się wydarzyła już teraz da o sobie znać mocnym działaniem. W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Samotne osoby spod znaku Byka w najbliższym czasie będą miały sposobność na znalezienie partnera na dobre i na złe.

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Już wkrótce będzie miała miejsce umysłowa wędrówka, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia niektórych osób jest projekcją. Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyszły tydzień dla Byka to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z mądrości lub informacji. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością środa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny bo dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Byka nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna oczekiwanych zmian. Egzaltacja Marsa w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym działaniem. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Wiarygodna osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. Doświadczysz, że przez wsparcie przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

stopka