horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Byka

Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zmiana położenia Saturna w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym oddziaływaniem.

Mars, który częstokroć przynosi szczęście Bykowi, w nadchodzącym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić uczucia. Słońce znajdzie się w takim położeniu do Saturna że wykonanie zamiarów może okazać się nieznacznie ułatwione.

Materialnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. Złym omenem będzie odblask światła w torbie osoby, którą lubisz. Zanotuj sobie aby do czwartku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność być może niedługo zrekompensuje Ci straty, które doznałeś w poprzednich dniach .

Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor biały, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Jowisz w układzie z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj aby do niedzieli załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. W niedzielę po południu Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może czwartek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wspólne działanie na Byka planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. Ponieważ sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Jowisz, który systematycznie przynosi pomyślność Bykowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W piątek po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. Wiele znaczącym sygnałem będzie szklany przedmiot w torbie przyjaciela. Zmiany będą działy się w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

stopka