horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. Nadchodzący tydzień dla Byka to początek unikalnego etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz informacji.

Pozytywnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w kieszeni umundurowanego człowieka. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 5. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć szczególną uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy.

Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Urana że zrealizowanie zamiarów będzie mocno przyspieszone. Masz małą nadzieję odszukać ważny, poszukiwany element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. Saturn, który zazwyczaj przynosi szczęście Bykowi, w najbliższym okresie nie będzie tak szczodry, przygotuj się na duże rozgoryczenie.

Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. Wolne kobiety spod znaku Byka w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na długie lata. Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne przypadłości to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś spodziewać się poprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W weekend postaraj się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, toteż zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na truskawki, one mogą zapewnić ci sporo mocy. Jowisz w kompozycji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dopilnuj by pić więcej wody, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Pozytywnym znakiem może być roślina w kieszeni przyjaciółki. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wypraw podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Bykowi niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie początkiem od dawna spodziewanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo dużo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Masz teraz perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale też relacje z bliskimi. W najbliższym okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz jak szybko awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje wycieczki. ...
więcej i więcej »

stopka