horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Jeżeli sami się cenimy oczekujmy od znajomych szacunku.

Nadchodzący tydzień dla Byka to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz informacji. Konstelacja Byka ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia.

W niedzielę w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania w tym dniu. Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. W najbliższym czasie czeka Cię krótka wędrówka, na której pojmiesz, iż Twoja ocena osób będzie nieprawdziwa.

zbliżającym się czasie okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz niebawem awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu. Tydzień w pracy Byka, stanie się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór dokładnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Byka wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Jowisz w zestawieniu z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, zamiast tego idź na długą przechadzkę do lasu. Uczysz się tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie poniedziałek. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. O ile marzysz o nowej pracy, to właśnie jest to znakomity moment na takowe działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzi czas, żeby rozpocząć inaczej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Merkury w koniunkcji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na rekreację. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Na weekend spróbuj sprawiedliwie dzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

stopka