horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Urana że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie opóźnione.

Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego udaj się na aktywną przechadzkę nad wodę. Pamiętaj by do czwartku zrealizować wszelkie istotne formalności. Los być może wkrótce wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Autorytatywna osoba w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie.

Gwiazdy oznajmiają, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości. Nadchodzący tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń.

Zaprzestań rozgrzebywać dawne dzieje, natomiast doceń to co teraz, oraz dbaj o znajomości, gdyż wkrótce mogą się przydać. Konstelacja Byka nadal będzie w rzadkim układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. Plany będą przebiegać w szybkim tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Układy konstelacji mówią, że Bykowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy zaangażować emocje. Pamiętaj by do soboty zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem straconym. Byk ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Masz teraz sposobność poprawić nie tylko własne wnętrze, lecz też więzi z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Choćby w ostatnich dniach gnębiły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wzajemne oddziaływanie na Byka planety Neptun oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Jeśli sami się cenimy oczekujmy od pozostałych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdozbiór Byka chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie codzienne. Wiele znaczącym znakiem będzie szklanka wina w kieszeni członka rodziny. Ten tydzień dla Byka to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej mądrości i doświadczeń. ...
więcej i więcej »

stopka