horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie zamiarów okaże się bardzo ułatwione.

Nadchodzi czas, żeby rozpocząć głośno uzewnętrzniać własne emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie być może środa. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie trudnych zamierzeń, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację.

Staranność i pedantyzm osób spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Wolne kobiety spod znaku Byka w zbliżającym się okresie będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata.

Masz obecnie szansę poprawić nie jedynie własne samopoczucie, ale także układy z rodziną. Oczekuje na Byka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć należy oddalić uczucia. O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Doświadczysz, że przez wsparcie układu planet nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane oddziaływanie na Byka planety Neptun oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Działasz tak szybko, że pozostali nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w zbliżającym się okresie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przekonasz się, iż przez pomoc układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Dokładność i sumienność osób spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Byk przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

stopka