horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi.

Pewna persona w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz stracić przyjaźni pomóż tej osobie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Nadchodzący tydzień dla Byka to start unikalnego etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub doświadczeń.

Byk ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Księżyc znajdzie się w takim położeniu do Jowisza że zrealizowanie zamiarów może okazać się opóźnione.

Plany będą dziać się w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. W piątek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania na ten czas. Konstelacja Byka chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na sprawy intymne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Byk ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Masz minimalną nadzieję odszukać pewien, pasujący element do skomplikowanej układanki którą jest twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień będzie mocno opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Mars oraz Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zanotuj sobie by do soboty zrealizować wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wkrótce wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Działasz tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Dla Byka ten tydzień będzie okresem spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

stopka