horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Barana

O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą wędrówkę do lasu. Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na dobre i na złe.

Pluton, który systematycznie dostarcza dobrą passę Bykowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na odpoczynek. Skończ rozgrzebywać minione czasy, a dojrzyj teraźniejszość, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż niebawem mogą się przydać.

Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Nadszedł dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie na pewno wtorek. Gwiazdozbiór Byka krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty wycieczki. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe przygody. Nie oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta. Nadszedł dzień, żeby rozpocząć inaczej pokazywać swoje przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pluton, który często przynosi szczęście Bykowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, czeka Cię duże niepowodzenie. Spodziewaj się miłej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. Konstelacja Byka ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Byku, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Doświadczysz, że dzięki wsparciu rodziców nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe przygody. ...
więcej i więcej »

stopka