horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Barana

Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Masz właśnie możliwość poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale też kontakty z rodziną.

Dobrym znakiem może okazać się stara książka na zdjęciu u przyjaciółki. Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć zrozumieć należy odrzucić chłodne kalkulacje. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na sport.

Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 17. Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się nieco opóźnione. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele.

Merkury nie pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na truskawki, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. W piątek w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje plany w tym dniu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wspólne wpływanie na Ciebie planety Mars oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na sukces. W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Byk ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz również układy z rodziną. Wenus, który częstokroć przynosi dobrą passę Bykowi, w zbliżającym się okresie nie będzie tak hojny, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Byka pojawią się świeże pomysły finansowe. Pluton, który systematycznie przynosi pomyślność Bykowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiana położenia Merkurego w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Nadchodzący czas w firmie Byka, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie. Najbliższy tydzień będzie dla Byka wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Uczysz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. ...
więcej i więcej »

stopka