horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Barana

Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia.

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na jabłka, te owoce mogą pozbawić Cię energii. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie postanowień będzie mocno ułatwione. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie piątek.

Byk ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na szybką wędrówkę w góry. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Byka nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu.

W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie podzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Neptuna że zrealizowanie zamiarów okaże się przyspieszone. Choćby ostatnio trapiły Cię różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. Dopilnuj by pić więcej soków, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu mają wpływ znacząco na Twoje zachowanie. Pewna osoba w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić więzi pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Układy konstelacji pokazują, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym czasie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Ważna kobieta w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni odmów tej osobie. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka