horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk Twoja brakująca połóweczka Barana

Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Single spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata.

Działasz tak niestandardowo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor żółty, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem.

Znajoma osoba w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni pomóż jej. W wtorek znajomy pogorszy Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy.

Wydarzenia będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom celów. Przyszły tydzień dla Byka to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. Bykowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wola zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor zielony, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Bykowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Piątek to właściwy termin do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie być może wtorek. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Byka nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Egzaltacja Jowisza w znaku Byka która niedawno się wydarzyła już teraz wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

stopka