horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 kwietnia 2020 do dnia 19 kwietnia 2020

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Piątek to właściwy okres do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Marsa że spełnienie postanowień okaże się mocno ułatwione. W przyszłym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na sport.

Najbliższy czas w pracy Byka, stanie się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Byka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. O Byku, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

Nadchodzący tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy i doświadczeń. Merkury w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Zwróć uwagę by pić nieco mniej alkoholu, pamiętając że, napoje od czasu do czasu wpływają efektywnie na Twoje ciało.

Byk ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu ukochanego. W czwartek rano szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym dniu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od lat na to czekały. Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Byk Zapamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Nadchodzący czas w pracy Byka, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przemyśleć.Tydzień okaże się dla Byka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to jest to genialny etap na wiążące decyzje. Pewna kobieta w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Ważna persona w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Przyszły tydzień dla Raka to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Lew W tym tygodniu spróbuj uczciwie rozdzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Marsa że wykonanie planów może okazać się nieco ułatwione. ... więcej i więcej »

Waga Wadze nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Masz małą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Skorpion W najbliższym okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty podróży. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec We wtorek po południu układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten czas. Strzelec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego nadchodzący tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnik ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to wspaniały czas na tego typu działania. ... więcej i więcej »

Ryby W czwartek w południe szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania na ten czas. Konstelacja Ryby chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co wpłynie na życie rodziny. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. Oczekuje na Byka teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się zdecydować się na uczucia. Ten tydzień dla Byka to start unikalnego okresu, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Układy konstelacji mówią, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia. Dla Byka ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. O Byku, być może o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe przygody. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Staraj się pić mniej soków, to zadziwiające, ale napoje czasami mają wpływ mocno na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bykowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Księżyc ułoży się w takim układzie do Urana że spełnienie zamiarów może okazać się przyspieszone. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością środa. ...
więcej i więcej »

stopka