horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 marca 2020 do dnia 15 marca 2020

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Byk ma w tym tygodniu obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Wydarzenia będą dziać się w powolnym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Gwiazdozbiór Byka chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy przyjaciół.

Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane realizowanie złożonych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na sport. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na szybką wędrówkę po parku.

W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyznania. W weekend naucz się uczciwie rozdzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. W czwartek rano układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze.

Wiarygodna kobieta w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Nie oczekuj ciekawej zmiany ze strony członka rodziny z innego miasta. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. Dla Byka nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Możesz spodziewać się niespodziewanej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. Nie siedź do późna przed laptopem, lepiej udaj się na długą wycieczkę po parku. ... więcej i więcej »

Rak Masz pewną nadzieję odszukać ważny, poszukiwany element do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie na pewno poniedziałek. W nadchodzącym tygodniu postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w sobotę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. Pluton, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym okresie nie będzie tak hojny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Pozytywnym sygnałem stanie się portfel w torbie osoby, którą lubisz. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Rozmyślasz się tak długo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie względem Jowisza że zrealizowanie planów okaże się nieznacznie ułatwione. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Znaki na niebie mówią, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Ryby Ten tydzień dla Ryby to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz informacji. Wiarygodna osoba w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od lat na to czekały. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 2. Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Byk ma w tym tygodniu słuchać uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź czujny bo wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Zapamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne sprawy. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które otrzymałeś w ostatnim czasie. W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Konstelacja Byka krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna nadchodzący tydzień, da Bykowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk doświadczy, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na spacer. ...
więcej i więcej »

stopka