horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 lutego 2020 do dnia 16 lutego 2020

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Układy konstelacji oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. Tydzień w pracy Byka, stanie się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Byka wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności.

Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. Pozycja centralna Merkurego w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Oczekuj niespodziewanej niespodzianki od znajomego z zagranicy.

W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 53. Gwiazdozbiór Byka krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Uranem co wpłynie na sprawy rodziny.

Masz nikłą szansę zobaczyć ważny, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twoja praca. W przyszłym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na wypoczynek. Byk ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach finansowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Saturn w kombinacji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk Niedobrym sygnałem okaże się odblask światła w szufladzie umundurowanego człowieka. Wkrótce przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę rozważysz jak szybko awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty wyjazdu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i małym zmianom zamiarów. Zwróć uwagę by pić mniej alkoholu, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo wpływają niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Panna Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Działasz tak szybko, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Waga Zaprzestań przywoływać dawne dzieje, a dostrzeż przyszłość, oraz dbaj o przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna osoba w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni pomóż tej osobie. W nadchodzącym tygodniu staraj się większość godzin spędzać w pracy. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Zmiany będą dziać się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Strzelcowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Merkury w układzie z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 2. ... więcej i więcej »

Ryby Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Uczuciowo najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Byka nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych roszad. Jeżeli marzysz o własnej firmie, to teraz jest to idealny okres na tego typu decyzje. Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę w teren. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W weekend spróbuj uczciwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Samotne osoby spod znaku Byka w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pluton pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Byk ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor niebieski, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadejdzie wkrótce okres, by zacząć pokazywać swoje uczucia. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W nadchodzącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych zamierzeń, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 86. ...
więcej i więcej »

stopka