horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 6 stycznia 2020 do dnia 12 stycznia 2020

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko pojąć powinno się oddalić uczucia. Bykowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem dużych szans.

Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Saturn w kombinacji z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Ważna koleżanka w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz stracić więzi pomóż tej osobie.

W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu spędzać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże idee zarobkowe. Najbliższy tydzień w firmie Byka, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Byka wielce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Spodziewaj się miłej niespodzianki od bliskiego z zagranicy.

Byk ma w tym tygodniu słuchać dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor biały, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Pamiętaj aby do soboty zakończyć wszelkie ważne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach .

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. W nadchodzącym tygodniu staraj się więcej czasu spędzać na siłowni. W głowie Barana pojawią się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Wiarygodna osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie jedynie własne wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Wenus że zrealizowanie postanowień okaże się nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Rak Sobota to dobry termin do samotnych wypraw podczas których możesz odpocząć. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor żółty, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Lew ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Panna Już niedługo pojawi się w twojej głowie wola przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe wyznania. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, to jest to idealny okres na takowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Waga Jeżeli ostatnio trapiły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na truskawki, one mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Skorpion Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane realizowanie dużych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Strzelec Zanotuj sobie aby do soboty zrealizować wszelkie istotne formalności. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od znajomych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Neptun nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Masz teraz sposobność podreperować nie tylko swoje wnętrze, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje wycieczki. Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Gwiazdozbiór Byka ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Układy konstelacji pokazują, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nawet jeśli niedawno trapiły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Byk ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wiele znaczącym omenem może okazać się stara książka w kieszeni osoby, którą lubisz. Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Masz sporą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Single spod znaku Byka w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to jest to wspaniały etap na takowe działania. ...
więcej i więcej »

stopka