horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 2 grudnia 2019 do dnia 8 grudnia 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Nawet jeśli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne przypadłości to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Staranność i sumienność osób spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją ci pomóc.

Masz niepowtarzalną możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz też kontakty z bliskimi. Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Merkury w kompozycji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna.

Konstelacja Byka nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy przyjaciół. Ważnym omenem stanie się szklanka wina w szufladzie przyjaciółki. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem na zmiany.

Najbliższy tydzień w pracy Byka, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy tydzień stanie się dla Byka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na porzeczki, ponieważ mogą pozbawić Cię sił witalnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym zmianom planów. Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Baranowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Byk W piątek po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. Wiele znaczącym sygnałem będzie szklany przedmiot w torbie przyjaciela. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W środę znajomy zepsuje Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Masz małą szansę odnaleźć ważny, brakujący kawałek do ciekawej układanki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Rak Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. Pamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Lew Masz małą szansę zobaczyć ważny, brakujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Lwu dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Panna Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Wenus, który zazwyczaj dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w układzie z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor pomarańczowy, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się okresie staraj się więcej godzin spędzać w pracy. W głowie Strzelca narodzą się nowe pomysły finansowe. Wiele znaczącym sygnałem stanie się odblask światła na stole u dziecka. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w pracy Koziorożca, stanie się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień będzie dla Koziorożca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz obecnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale również relacje z przyjaciółmi. Na weekend spróbuj sprawiedliwie dzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. ... więcej i więcej »

Ryby Przychodzi okres, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać swoje uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na dobre i na złe. Przestań roztrząsać to co było, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ niedługo mogą być przydatne. Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone szansę na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 2. Bykowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie utrudnione. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Oczekuje na Byka przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. ...
więcej i więcej »

stopka