horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu majątku. Bykowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi.

Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz dużym zmianom zamiarów. Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Jeżeli niedawno gnębiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia .

Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Oczekuj towarzyskiej wizyty bliskiego z innego miasta. Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Przekonasz się, iż przez pomoc przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Nie przesiaduj do późna przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę w góry. Tydzień w pracy Byka, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień stanie się dla Byka wielce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O ile fantazjujesz o własnej firmie, to teraz jest na to świetny etap na takie działania. Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Byk Saturn w kombinacji z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. O ile marzysz o stałym związku, to jest to genialny moment na takowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom planów. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna Nie przesiaduj wiecznie przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przebywać w pracy. W głowie Panny narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Waga Jowisz, który przeważnie dostarcza dobrą passę Wadze, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Przestań analizować dawne dzieje, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o znajomości, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skończ rozgrzebywać dawne dzieje, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj znajomości, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. W nadchodzącym tygodniu naucz się uczciwie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Koziorożec W sobotę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym dniu. Koziorożcowi raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się umiejętnie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Mars, który przeważnie przynosi szczęście Wodnikowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Ryby Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. nadchodzącym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu układowi Urana najbliższy tydzień, da Bykowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. Najbliższy tydzień w firmie Byka, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Byka wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. Oczekuje na Byka teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się zdecydować się na uczucia. Ten tydzień dla Byka to start unikalnego okresu, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Pamiętaj by do czwartku zrealizować wszelkie istotne sprawy. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. W przyszłym tygodniu odbędzie się duchowa wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena ludzi jest projekcją. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe przygody. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Staraj się pić mniej soków, to zadziwiające, ale napoje czasami mają wpływ mocno na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

stopka