horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. Oczekuje na Byka teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się zdecydować się na uczucia. Ten tydzień dla Byka to start unikalnego okresu, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub informacji.

Choćby ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy układu planet powinieneś liczyć na poprawę. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na rekreację. Wiele znaczącym omenem okaże się stara książka w ręku osoby, którą lubisz.

Piątek to dobry czas do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Gwiazdozbiór Byka chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. O Byku, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy.

Przychodzi dzień, by zacząć aktywnie pokazywać własne myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Byk ma w tym tygodniu obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Uważaj by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje czasami działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Koniec tygodnia to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień będzie nieco przyspieszone. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Byku, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Niedługo będzie miała miejsce fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia przyjaciół będzie niesprawiedliwa. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie podzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień w pracy Byka, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Byka wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu majątku. Bykowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Piątek to właściwy okres do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Marsa że spełnienie postanowień okaże się mocno ułatwione. W przyszłym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na sport. ...
więcej i więcej »

stopka