horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Tydzień w pracy Byka, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Byka wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na wypoczynek.

Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Dobrym znakiem może okazać się element biżuterii w szufladzie osoby, której nie lubisz. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej wtorek.

Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Samotne osoby spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie partnera na całe życie. Zanotuj sobie aby do piątku załatwiać wszelkie istotne sprawy. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci trudy, które doznałeś w poprzednich dniach .

Wiarygodna koleżanka w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeżeli niedawno gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Nadchodzi czas, żeby zacząć inaczej pokazywać własne myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na sport. W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej godzin przesiadywać w pracy. W głowie Byka pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O ile myślisz o własnym biznesie, to jest na to genialny etap na tego typu działania. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Rak Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych przykrości. ... więcej i więcej »

Lew Nadszedł dzień, by zacząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Panna Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i małym modyfikacjom planów. Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie utrudnione. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Tobie , ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Wadze szczególnie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ustawi się w takim położeniu do Neptuna że wykonanie postanowień okaże się nieco opóźnione. Mars, który przeważnie przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przyszedł okres, żeby zacząć wyrażać własne emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. W środę rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad. Doświadczysz, iż przez pomoc układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty podróży. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od lat na to czekały. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć powinno się zaangażować emocje. Zmiany będą dziać się w szybkim czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Jeżeli myślisz o własnej firmie, to właśnie jest to wspaniały okres na takowe decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 16. Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. Oczekuje na Byka teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się zdecydować się na uczucia. Ten tydzień dla Byka to start unikalnego okresu, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Układy konstelacji mówią, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia. Dla Byka ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. O Byku, być może o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

stopka