horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 marca 2019 do dnia 24 marca 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Pluton nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W najbliższym czasie czeka Cię krótka wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena przyjaciół jest właściwa.

Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Nie spędzaj czasu do późna przed ekranem komputera, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę po lesie. Ten tydzień dla Byka to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń.

Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Byk ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. W przyszłym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na rekreację.

Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Byk doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Działasz tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Byk ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest to doskonały etap na wiążące decyzje. Masz sporą nadzieję odnaleźć istotny, poszukiwany kawałek do pięknej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się szybko na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że zrealizowanie zamiarów może okazać się mocno ułatwione. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych pomocy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Przyszły tydzień dla Raka to start niepowtarzalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. W tym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Gwiazdy pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Uważaj by pić inne ilości kawy, wbrew pozorom płyny czasami wpływają bezpośrednio na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący element do pięknej mozaiki którą jest twój własny świat. Niebawem będzie miała miejsce krótka wędrówka, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia ludzi będzie projekcją. ... więcej i więcej »

Skorpion Pozycja centralna Urana w znaku Skorpiona która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym działaniem. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Strzelec Zakończ wspominać dawne dzieje, natomiast doceń to co teraz, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości i informacji. Tydzień w firmie Koziorożca, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień stanie się dla Koziorożca wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W sobotę w południe Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym dniu. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Ryby Przygotuj się szybko do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Saturn, który częstokroć dostarcza dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie przesiaduj do późna przed komputerem, lepiej idź na szybką wędrówkę do lasu. Pewna postać w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zakończyć znajomości pomóż jej. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od lat na to czekały. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 2. Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O ile marzysz o własnej firmie, to właśnie jest to wspaniały moment na takie decyzje. Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. Byk ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Zapamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne sprawy. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które otrzymałeś w ostatnim czasie. W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

stopka