horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od lat na to czekały. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 2. Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem.

Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, lepiej udaj się na krótką przechadzkę w góry. Bykowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i małym zmianom zamiarów.

Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyzwania. Na weekend spróbuj sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Single spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na długie lata.

Przyszły tydzień dla Byka to początek nowego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie środa. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. Przyszły tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Byk ma na początku tego tygodnia obserwować starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną dawno oczekiwanych zmian. Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz również kontakty z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pluton nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W najbliższym czasie czeka Cię krótka wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena przyjaciół jest właściwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Byk ma w tym tygodniu obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Wydarzenia będą dziać się w powolnym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Gwiazdozbiór Byka chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy przyjaciół. ...
więcej i więcej »

stopka