horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną dawno oczekiwanych zmian. Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz również kontakty z bliskimi.

Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną za miasto. Przekonasz się, że przez pomoc układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje.

W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na długie lata. Spodziewaj się trudnej zmiany ze strony gościa z zagranicy.

W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Bykowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Choćby ostatnio trapiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nadszedł czas, by rozpocząć głośno pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pij nieco więcej herbaty, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo oddziaływują mocno na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Wzajemne działanie na siebie planety Jowisz oraz Merkury oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na sukces. Jeżeli ostatnio dosięgły Cię nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć zrozumieć należy oddalić emocje. W nadchodzącym tygodniu naucz się uczciwie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Panna W zbliżającym się tygodniu postaraj się większość godzin przebywać z dzieckiem. W głowie Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Masz niepowtarzalną szansę podreperować nie tylko swoje nastawienie, lecz także układy z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Waga Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Wagi narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Konstelacja Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Przygotuj się szybko do weekendu, być może znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyszedł dzień, by zacząć inaczej pokazywać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, to jest na to świetny moment na takowe postanowienia. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Ryby zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem od dawna oczekiwanych roszad. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Poczujesz, iż przez pomoc kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Już niedługo pojawi się w Tobie wola zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię wyzwania. Saturn w układzie z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Układy konstelacji oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od lat na to czekały. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 2. Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Byk ma w tym tygodniu słuchać uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź czujny bo wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

stopka