horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Uczuciowo ten tydzień będzie okresem straconym. Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. O ile fantazjujesz o stałym związku, to właśnie jest to doskonały okres na wiążące postanowienia.

Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, gdyż niedługo mogą być pomocne. O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. W zbliżającym się okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek.

W nadchodzącym tygodniu próbuj więcej godzin spędzać na siłowni. W umyśle Byka narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Marsa że spełnienie planów może okazać się nieco utrudnione. Konstelacja Byka krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na sprawy codzienne.

Pozycja centralna Jowisza w znaku Byka która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym wpływem. W czwartek po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. Masz małą szansę odszukać istotny, pasujący kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja praca.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to właśnie jest na to doskonały czas na tego typu działania. Wkrótce przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Najlepsza liczba na ten tydzień to 1. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Rak Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Raka nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Lew Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Egzaltacja Plutona w znaku Lwa która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Księżyc ułoży się w takim układzie do Wenus że wykonanie zamiarów okaże się bardzo ułatwione. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na sport. Sobota to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz niepowtarzalną szansę podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz także więzi z rodziną. Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Strzelec Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Słońce ułoży się w takim układzie względem Jowisza że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie opóźnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 13. Przestań roztrząsać dawne dzieje, a dostrzeż teraźniejszość, oraz dbaj o przyjaźnie, bo już za parę dni mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Wodnika pojawią się świeże pomysły zarobkowe. W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. ... więcej i więcej »

Ryby Pij umiarkowane ilości herbaty, wbrew pozorom napoje czasami wpływają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dobrym omenem stanie się drobna moneta w torbie znajomego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Byka nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych roszad. Jeżeli marzysz o własnej firmie, to teraz jest to idealny okres na tego typu decyzje. Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę w teren. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Układy konstelacji oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pluton pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Byk ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor niebieski, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka