horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Byka nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych roszad. Jeżeli marzysz o własnej firmie, to teraz jest to idealny okres na tego typu decyzje. Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę w teren.

Pozytywnym sygnałem będzie portfel w samochodzie dziecka. Merkury w kompozycji wraz z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu.

Astrologiczne obliczenia mówią, że Bykowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. W bieżącym okresie nie polecane jest wykonywanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na rekreację. Wenus, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bykowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak szczodry, przygotuj się na spore niepowodzenie.

Jeżeli sami się gubimy spodziewajmy się od znajomych przykrości. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, toteż zwróć uwagę na maliny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Koniec tygodnia to właściwy czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeśli sami się gubimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Byk ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz pewną szansę odnaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na szybką przechadzkę do parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uczuciowo ten tydzień będzie okresem straconym. Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. O ile fantazjujesz o stałym związku, to właśnie jest to doskonały okres na wiążące postanowienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Układy konstelacji oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. Tydzień w pracy Byka, stanie się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Byka wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka