horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 lutego 2019 do dnia 10 lutego 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Masz pewną szansę odnaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na szybką przechadzkę do parku.

Masz jedyną szansę poprawić nie jedynie własne wnętrze, lecz również układy z przyjaciółmi. Zapamiętaj by do czwartku zakończyć wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu.

Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Plany będą przebiegać w szybkim tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na długie lata.

W bieżącym czasie nie polecane jest wykonywanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. Finansowo nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury w zestawieniu wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Wiele znaczącym omenem okaże się stara książka w szufladzie dziecka. ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w tym tygodniu to 14. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się duchowa wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Na weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 8. Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień okaże się bardzo ułatwione. ... więcej i więcej »

Lew W wtorek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Gwiazdozbiór Lwa ciągle będzie w rzadkim układzie z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. ... więcej i więcej »

Panna Nadchodzący czas w firmie Panny, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dobrze rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Marsa zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Panna poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. Pozytywnym sygnałem będzie odblask światła w mieszkaniu starego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Wkrótce pojawi się w Tobie wola zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną do kina. O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę do lasu. Oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Ryby Nie oczekuj zawodowej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Masz nikłą nadzieję zobaczyć istotny, brakujący kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zanotuj sobie by do czwartku pozałatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Los być może wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od innych szacunku. Tydzień w pracy Byka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas stanie się dla Byka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Neptun oraz Merkury oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Zakończ rozpamiętywać dawne zdarzenia, a dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o znajomości, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. Nadchodzący tydzień dla Byka to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości i informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Byka nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych roszad. Jeżeli marzysz o własnej firmie, to teraz jest to idealny okres na tego typu decyzje. Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę w teren. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W weekend spróbuj uczciwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Samotne osoby spod znaku Byka w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

stopka