horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Dla Byka najbliższy tydzień to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci groził kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Doświadczysz, że przez pomoc układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania.

Gwiazdozbiór Byka krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Rozmyślasz się tak długo, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. Byk ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych.

Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. Czeka na Byka głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania.

Tydzień w firmie Byka, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie.Tydzień stanie się dla Byka bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Wenus pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Byk ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przygotuj się umiejętnie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Wydarzenia będą przebiegać w niespodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Byka nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna oczekiwanych zmian. Egzaltacja Marsa w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Saturna w znaku Bliźniąt która niedawno miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym wpływem. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Rak Egzaltacja Saturna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da o sobie znać mocnym działaniem. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Na weekend spróbuj sprawiedliwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a dojrzyj to co teraz, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być przydatne. Przekonasz się, że dzięki pomocy kolegów nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Pluton pomaga w załatwianiu spraw osobistych. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeśli sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych szacunku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na jagody, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Koziorożec Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Koziorożca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych roszad. Doświadczysz, iż przez pomoc układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to zaczątek unikalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Ryby Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie prawdopodobnie środa. W nadchodzącym okresie próbuj więcej czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W bieżącym czasie nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas na nowe zakupy. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to jest to genialny moment na tego typu decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Gwiazdozbiór Byka ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Układy konstelacji pokazują, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przeszłości miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Bykowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Byk przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Merkury w kompozycji wraz z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wiele znaczącym omenem może okazać się stara książka w kieszeni osoby, którą lubisz. Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Masz sporą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ...
więcej i więcej »

stopka