horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Gwiazdozbiór Byka ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Układy konstelacji pokazują, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na długie lata.

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz dużym zmianom zamiarów. Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor czerwony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Masz sporą szansę odszukać pojedynczy, pasujący element do pięknej układanki którą jest twoje życie.

Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Byk doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Bykowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną za miasto.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Jowisz nie sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi czas, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, iż przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Konstelacja Strzelca nadal będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 35. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Doświadczysz, że przez wsparcie rodziców nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 64. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz niebawem awansować. W piątek sposobne są interesujące oferty wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz pewną szansę zobaczyć jeden, poszukiwany element do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Samotne osoby spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Gwiazdy oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Byka najbliższy tydzień to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci groził kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Doświadczysz, że przez pomoc układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko pojąć powinno się oddalić uczucia. Bykowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem dużych szans. ...
więcej i więcej »

stopka