horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Masz pewną szansę zobaczyć jeden, poszukiwany element do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Samotne osoby spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Gwiazdy oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy.

W poniedziałek po południu układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym czasie. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z zagranicy.

Autorytatywna postać w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić więzi pomóż jej. Wzajemne wpływanie na Byka planety Mars oraz Pluton oznacza zmniejszone szansę na sukces. Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bykowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć swojecele.

Nadchodzący tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego okresu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości i informacji. Masz jedyną możliwość uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, ale też więzi z bliskimi. Zakończ przywoływać to co było, a doceń teraźniejszość, oraz dbaj o przyjaźnie, bo już za parę dni mogą być przydatne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na poziomki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Byk Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny bo dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. Bliźniętom wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo narodzi się w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe znajomości. Najbliższy czas w firmie Raka, stanie się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka wielce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Marsa będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Lew Przyszedł okres, by zacząć spokojniej pokazywać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Panna W najbliższych dniach naucz się rozsądnie podzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Waga Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce pojawi się w Tobie wola zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe wyzwania. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Skorpionowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zakończ rozpamiętywać dawne dzieje, a dojrzyj to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być pomocne. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Znaki na niebie mówią, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W głowie Wodnika narodzą się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Neptun pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie oczekuj towarzyskiej niespodzianki od członka rodziny z innego miasta. Merkury sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. Jeśli marzysz o własnej firmie, obecnie jest na to wspaniały moment na wiążące działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W bieżącym okresie nie polecane jest realizowanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeśli marzysz o własnej firmie, to właśnie jest na to doskonały etap na takie działania. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Bykowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Byk poczuje, iż z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdozbiór Byka ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Układy konstelacji pokazują, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nawet jeśli niedawno trapiły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Byk ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ...
więcej i więcej »

stopka