horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 grudnia 2018 do dnia 16 grudnia 2018

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Niedługo narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Nadejdzie wkrótce okres, żeby zacząć wyrażać własne emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Staranność i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się początkiem od dawna zapowiadanych zmian.

Zmiany będą przebiegać w powolnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że zrealizowanie planów okaże się nieco ułatwione. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny bo dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych emocji. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Saturn, który przeważnie dostarcza dobrą passę Bykowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozgoryczenie.

Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością czwartek. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych pomocy. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie jedynie swoje wnętrze, lecz również więzi z bliskimi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to zaczątek unikalnego okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości i informacji. W nadchodzącym okresie nie polecane jest wykonywanie trudnych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Wspólne działanie na Byka planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. Ponieważ sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. Dzięki pozytywnemu układowi Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta poczuje, że przy pomocy znajomych nie mają spraw niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Rak Masz jedyną możliwość uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz także kontakty z bliskimi. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna postać w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić tej więzi odmów jej. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czerwony, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Waga Wzajemne działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Skorpion Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas stanie się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Konstelacja Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Jowiszem co wpłynie na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Niedługo wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. Wenus sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 17. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wola przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Ryby Pij mniej wina, pamiętając że, napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje samopoczucie. Masz teraz szansę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także relacje z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zbliżający się tydzień, przyniesie Bykowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Pamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los być może wkrótce zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Zmiany będą działy się w gwałtownym tempie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na dobre i na złe. Przestań roztrząsać to co było, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ niedługo mogą być przydatne. Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone szansę na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz sporą szansę odnaleźć istotny, brakujący element do skomplikowanej układanki którą jest twoja praca. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Bykowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak dobry, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. Nadchodzący czas w firmie Byka, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Byka wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie utrudnione. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Oczekuje na Byka przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować emocje. ...
więcej i więcej »

stopka