horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na dobre i na złe. Przestań roztrząsać to co było, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ niedługo mogą być przydatne. Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone szansę na porażkę.

Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi jest niepoprawna. Oczekuj niemiłej zmiany ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Zmiany będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić.

Niedługo zaistnieje w Tobie wola przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe wyznania. Poczujesz, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia.

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem dużych szans. Jeśli fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to znakomity moment na tego typu postanowienia. Masz jedyną perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale też kontakty z przyjaciółmi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Pozytywnym znakiem będzie szklany przedmiot w dłoni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Złym znakiem może być szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Wodnik W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staraj się pić rozsądne ilości piwa, wbrew pozorom płyny czasami działają mocno na Twoje samopoczucie. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Przygotuj się szybko do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Byk ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor żółty, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niedługo narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Nadejdzie wkrótce okres, żeby zacząć wyrażać własne emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Staranność i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się początkiem od dawna zapowiadanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nawet jeśli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne przypadłości to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Staranność i sumienność osób spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją ci pomóc. ...
więcej i więcej »

stopka