horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Byk ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor żółty, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje.

Nie oczekuj towarzyskiej niespodzianki od bliskiego z zagranicy. Dla Byka najbliższy czas to okres niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed laptopem, zamiast tego wybierz się na krótką wędrówkę nad wodę.

W zbliżającym się okresie postaraj się więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Byka narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. Mars, który częstokroć dostarcza powodzenie Bykowi, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie.

W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Przestań wspominać dawne dzieje, a dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Nadchodzący czas w pracy Byka, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy tydzień stanie się dla Byka bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Poczujesz, że przez pomoc układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Zanotuj sobie by do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje spotkania. Piątek to dobry okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych zrozumienia. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno poniedziałek. ... więcej i więcej »

Lew Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne zadania które zostawia na później codziennie, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor fioletowy, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Poczujesz, że dzięki pomocy rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuj niespodziewanej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Strzelec Pewna kobieta w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić więzi pomóż jej. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny bo sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. Niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyzwania. ... więcej i więcej »

Wodnik Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas zakończyć swojecele. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie poniedziałek. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na morele, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost energii. Oczekuj niemiłej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn, który częstokroć dostarcza pomyślność Bykowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, przygotuj się na spore rozczarowanie. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to genialny okres na takie działania. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się tygodniu próbuj większość czasu spędzać w pracy. W głowie Byka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bykowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Finansowo najbliższe dni będą okresem straconych nadziei. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na dobre i na złe. Przestań roztrząsać to co było, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ niedługo mogą być przydatne. Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone szansę na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 2. Bykowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

stopka