horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Saturn sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Jowisz, który często dostarcza pomyślność Bykowi, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Cię wielkie rozczarowanie. Nadchodzący czas w firmie Byka, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dobrze rozważyć.Tydzień okaże się dla Byka wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy.

Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo energii. Zwróć uwagę by pić mniej wina, pamiętaj że, płyny czasami oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje zachowanie. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie podzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń.

Zmiany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od lat miało to nastąpić. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Jowisza że wykonanie zamiarów może okazać się nieznacznie utrudnione. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz niedługo awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty podróży.

Oczekuj trudnej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nie spędzaj czasu godzinami przed komputerem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę do lasu. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować wolny termin na odpoczynek. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Oczekuje na Byka głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. W nadchodzącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Rak We wtorek po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Niedługo będzie miała miejsce krótka wyprawa, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena przyjaciół jest niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Niebawem przydarzy Ci się ważna wędrówka, na której pojmiesz, iż Twoja krytyka osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Panna O ile myślisz o kupnie domu, to jest to genialny okres na tego typu wyzwania. Ważnym znakiem będzie pęk kluczy na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Waga Przestań przywoływać dawne dzieje, a dostrzeż teraźniejszość, oraz pielęgnuj znajomości, bo wkrótce mogą się przydać. Waga ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. Finansowo ten tydzień będzie czasem na zmiany. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jowisz, który częstokroć dostarcza pomyślność Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 3 0. ... więcej i więcej »

Wodnik Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Masz obecnie sposobność wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, ale też znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty podróży. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzący tydzień dla Byka to początek nowego etapu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. Nie oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Marsa że spełnienie planów okaże się nieznacznie przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz jedyną perspektywę wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też kontakty z bliskimi. Pewna postać w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić więzi pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Finansowo najbliższe dni będą okresem straconym. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może poniedziałek. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz jedyną perspektywę podreperować nie tylko własne nastawienie, ale również układy z bliskimi. Bykowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

stopka