horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 października 2018 do dnia 14 października 2018

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek.

Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią dotrzymać ci kroku. Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od znajomych pomocy. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na ananasy, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy.

Ważnym sygnałem może być szklany przedmiot w szufladzie członka rodziny. Masz właśnie szansę uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz również układy z bliskimi. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Materialnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Przestań analizować to co było, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz podtrzymuj układy, bo wkrótce mogą być przydatne. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Barana nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Egzaltacja Plutona w znaku Barana która niedługo się wydarzy już za kilka dni da o sobie znać pozytywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Byk Konstelacja Byka chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na życie codzienne. Masz pewną szansę zobaczyć istotny, brakujący kawałek do pięknej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych pomocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Rak Nie spędzaj czasu wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą wycieczkę w teren. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny bo wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Lew Plany będą dziać się w powolnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Dla Lwa ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Pannę głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo ogarnąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Piątek to właściwy termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. Dlatego, że sami się szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Zanotuj sobie aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 4. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec Egzaltacja Marsa w znaku Koziorożca która w przeszłości miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Niedługo pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik W zbliżającym się okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na sport. W środę nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby W niedzielę rano Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania na ten dzień. Niedługo wykiełkuje w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Byka najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Gwiazdozbiór Byka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na sprawy zawodowe. Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Byk poczuje, że z pomocą znajomych nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Pij nieco więcej alkoholu, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Słońce ułoży się w takim położeniu do Wenus że zrealizowanie planów może okazać się nieznacznie opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w grach losowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Wenus, który przeważnie przynosi pomyślność Bykowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton oznacza zwiększone szansę na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. Wiele znaczącym znakiem okaże się szklanka wina w samochodzie przyjaciela. W sobotę w południe szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten dzień. ...
więcej i więcej »

stopka