horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Staranność i pedantyzm osób spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno piątek.

Już niedługo narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconym. Niedługo czeka Cię umysłowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób jest niepoprawna.

Na weekend spróbuj uczciwie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. Saturn, który częstokroć przynosi pomyślność Bykowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak łaskawy, czeka Cię duże niepowodzenie. W przyszłym tygodniu nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na podróże.

W piątek rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym dniu. Saturn pomaga w załatwianiu spraw osobistych. Najbliższy czas w firmie Byka, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Byka wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Znaki na niebie mówią, że Baranowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku. Sobota to właściwy czas do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka nadchodzący czas to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Konstelacja Byka krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Plutonem co wpłynie na sprawy codzienne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ten tydzień dla Bliźniąt to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej mądrości oraz doświadczeń. Osoby nie będące w związku spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi szczególnie będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Lew Dla Lwa najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. O Lwie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Pannę teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko pojąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Waga Jeśli fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to wspaniały moment na takie decyzje. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość godzin spędzać na siłowni. W myślach Wagi narodzą się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz sporą szansę znaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Strzelcowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak hojny, czeka Cię wielkie rozczarowanie. Niebawem odbędzie się krótka wędrówka, podczas której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jowisz w zestawieniu wraz z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Układy konstelacji mówią, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Wodnik Księżyc nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Na weekend postaraj się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars oraz Uran oznacza zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Bykowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staraj się pić nieco mniej soków, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu działają w znacznym stopniu na Twoje zachowanie. Pamiętaj by do piątku pozałatwiać wszelkie ważne kwestie. Opatrzność być może wkrótce zrekompensuje Tobie trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Nie oczekuj przyjemnej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, aktualnie jest na to genialny okres na wiążące postanowienia. Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars i Uran zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. Mars sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W przyszłym okresie nie polecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na rekreację. Przyszedł czas, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor zielony, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka