horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 kwietnia 2018 do dnia 22 kwietnia 2018

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

O Byku, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Niedługo będzie miała miejsce fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia przyjaciół będzie niesprawiedliwa. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie podzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji.

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Zmiany będą działy się w gwałtownym tempie, jakby od lat do tego się przymierzały. Pluton, który przeważnie przynosi dobrą passę Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak hojny, czeka Cię spore niepowodzenie.

Konstelacja Byka krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co wpłynie na sprawy codzienne. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 73. Działasz tak szybko, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku.

W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że wykonanie zamiarów okaże się mocno opóźnione. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje samopoczucie, lecz również układy z przyjaciółmi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Oczekuj ciekawej zmiany ze strony bliskiego z zagranicy. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Byk Pewna osoba w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej więzi odmów tej osobie. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W wtorek nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Bliźniętom wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Rak Materialnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Sobota to odpowiedni czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Lew Nadszedł okres, by rozpocząć inaczej wyrażać swoje przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Materialnie najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy tydzień w pracy Panny, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy tydzień stanie się dla Panny wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie początkiem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Pozycja centralna Plutona w znaku Wagi która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odszukanie partnera na długie lata. Saturn w zestawieniu wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Strzelec W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie trudnych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 13. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jowisz w kombinacji wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Już niedługo zaistnieje w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Single spod znaku Wodnika w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, ale także układy z bliskimi. Saturn w układzie z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Byka nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych roszad. Niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie ważne kwestie. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć powinno się zaangażować emocje. Zmiany będą dziać się w szybkim czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Jeżeli myślisz o własnej firmie, to właśnie jest to wspaniały okres na takowe decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu układowi Urana najbliższy tydzień, da Bykowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. Najbliższy tydzień w firmie Byka, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Byka wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. Oczekuje na Byka teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się zdecydować się na uczucia. Ten tydzień dla Byka to start unikalnego okresu, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub informacji. ...
więcej i więcej »

stopka