horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Byk ma na początku tego tygodnia obserwować starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej odmów jej.

Pij rozsądne ilości mleka, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują znacząco na Twoje ciało. Niedługo odbędzie się duchowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka ludzi jest niepoprawna. Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie istotne rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy.

Tydzień w firmie Byka, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Byka bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Zmiany będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na wypoczynek.

tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu. Bykowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed telewizorem, lepiej wybierz się na aktywną wędrówkę do lasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym dniu. Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Urana że wykonanie zamiarów może okazać się ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Spotka Byka teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo ogarnąć powinno się zaangażować emocje. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną dawno spodziewanych roszad. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. Spotka Bliźnięta głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć pojąć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. ... więcej i więcej »

Rak Nie przesiaduj wiecznie przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na aktywną wędrówkę po lesie. Samotne osoby spod znaku Raka w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew Staraj się pić rozsądne ilości mleka, to zadziwiające, ale płyny czasami mają wpływ mocno na Twoje samopoczucie. Wspólne wpływanie na Lwa planety Mars oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym omenem może być odblask światła na zdjęciu u dziecka. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Waga Wolne kobiety spod znaku Wagi w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Skorpion We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to start niepowtarzalnego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Strzelec Ponieważ sami się szanujemy nie oczekujmy od innych zrozumienia. Strzelcowi umiarkowanie będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę nieznajomy pogorszy Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Konstelacja Koziorożca ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na sprawy codzienne. ... więcej i więcej »

Wodnik Dla Wodnika nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wodniku, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Ryby Niebawem czeka Cię duchowa wędrówka, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Byk ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie niewątpliwie piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Poczujesz, iż przez pomoc kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Już niedługo pojawi się w Tobie wola zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię wyzwania. Saturn w układzie z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie przesiaduj do późna przed komputerem, lepiej idź na szybką wędrówkę do lasu. Pewna postać w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zakończyć znajomości pomóż jej. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od lat na to czekały. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 2. Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka