horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 lutego 2018 do dnia 18 lutego 2018

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Jeśli sami się gubimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Byk ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu.

Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 11. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno poniedziałek. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na spacer.

Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wola przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, lepiej idź na długą wędrówkę w teren. Mars nie pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych.

Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Dla Byka najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Plany będą działy się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz również więzi z przyjaciółmi. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Byk Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Wenus że zrealizowanie planów będzie mocno utrudnione. Nie siedź do późna przed komputerem, lepiej idź na szybką wędrówkę w teren. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Poczujesz, że dzięki pomocy koleżanek nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Rak Spodziewaj się niespodziewanej wizyty bliskiego z innego miasta. Konstelacja Raka chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie przyjaciół. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom planów. Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie istotne rzeczy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci smutki, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Waga Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od innych szacunku. Waga ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Masz obecnie możliwość uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Jeżeli sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor niebieski, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W zbliżającym się okresie staraj się więcej godzin przebywać w pracy. W umyśle Ryby narodzą się nowe pomysły finansowe. W czwartek wieczorem szczęście nie będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wydarzenia będą dziać się w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na zawsze. W przyszłym czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny okres na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zanotuj sobie by do czwartku pozałatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Los być może wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od innych szacunku. Tydzień w pracy Byka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas stanie się dla Byka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dobrym omenem stanie się drobna moneta w torbie znajomego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Byka nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych roszad. Jeżeli marzysz o własnej firmie, to teraz jest to idealny okres na tego typu decyzje. Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę w teren. ...
więcej i więcej »

stopka