horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Doświadczysz, że przez wsparcie rodziców nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 64. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz niebawem awansować. W piątek sposobne są interesujące oferty wyjazdu.

Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości piwa, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają znacząco na Twoje przepływy energetyczne. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to doskonały czas na takowe wyzwania. W sobotę wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania na ten dzień.

Zmiana położenia Jowisza w znaku Byka która niedawno się wydarzyła już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. Spodziewaj się ciekawej zmiany ze strony członka rodziny z innego miasta. Przychodzi okres, by zacząć głośno wyrażać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Byk ma na początku tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Jowisz, który przeważnie dostarcza szczęście Bykowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie piątek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej poniedziałek. Jowisz nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Byk Przyszły tydzień dla Byka to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z mądrości lub informacji. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. W poniedziałek po południu układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Lew Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na nowe znajomości. Przygotuj się szybko na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna W zbliżającym się tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Panny pojawią się świeże idee finansowe. Wolne kobiety spod znaku Panny w nadchodzącym czasie będą miały szansę na odnalezienie partnera na długie lata. ... więcej i więcej »

Waga Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. W zbliżającym się tygodniu staraj się dużo więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Wagi pojawią się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion Już niedługo zaistnieje w twojej głowie chęć spotkania i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe przygody. Dokładność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Konstelacja Strzelca chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Single spod znaku Strzelca w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza najbliższy tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Koziorożec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Za parę dni przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja ocena ludzi będzie nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Wodnik O Wodniku, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest to świetny czas na tego typu działania. ... więcej i więcej »

Ryby Dla Ryby nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Zapamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie ważne rzeczy. Opatrzność być może niedługo zrekompensuje Ci troski, które doznałeś ostatnim czasy. Dopilnuj by pić mniej wina, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ bezpośrednio na Twoje ciało. Wkrótce czeka Cię fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie fałszywa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie oczekuj towarzyskiej niespodzianki od członka rodziny z innego miasta. Merkury sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. Jeśli marzysz o własnej firmie, obecnie jest na to wspaniały moment na wiążące działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W bieżącym czasie nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas na nowe zakupy. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to jest to genialny moment na tego typu decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdozbiór Byka ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Układy konstelacji pokazują, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

stopka