horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 grudnia 2017 do dnia 10 grudnia 2017

linia_poziom

Byk - najlepszy horoskop tygodniowy

Byk

Staraj się pić rozsądne ilości piwa, wbrew pozorom płyny czasami działają mocno na Twoje samopoczucie. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Przygotuj się szybko do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę.

Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na poziomki, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost energii. W bieżącym tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na odpoczynek. Masz nikłą nadzieję odszukać pojedynczy, poszukiwany element do skomplikowanej mandali którą jest twoje życie.

Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Dla Byka najbliższy czas to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać.

Pluton sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Wiarygodna postać w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Jeśli myślisz o kupnie domu, to jest to doskonały moment na wiążące działania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Single spod znaku Barana w zbliżającym się okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Byk Pamiętaj aby do niedzieli załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. W niedzielę po południu Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe przypadłości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Rak Najlepsza liczba na ten tydzień to 16. okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Lew Ten tydzień dla Lwa to początek unikalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. Przekonasz się, że dzięki pomocy układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W bieżącym czasie nie jest wskazane realizowanie dużych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na sport. Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od innych pomocy. Waga ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i pedantyzm osób spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się początkiem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Saturn w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 63. ... więcej i więcej »

Koziorożec Autorytatywna postać w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić znajomości pomóż jej. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Nawet jeśli ostatnio trapiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Ryby Rybie szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Masz sporą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą jest twoja rodzina. Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Saturn, który częstokroć dostarcza pomyślność Bykowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, przygotuj się na spore rozczarowanie. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to genialny okres na takie działania. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zbliżający się tydzień, przyniesie Bykowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Pamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los być może wkrótce zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Zmiany będą działy się w gwałtownym tempie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na dobre i na złe. Przestań roztrząsać to co było, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ niedługo mogą być przydatne. Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone szansę na porażkę. ...
więcej i więcej »

stopka