horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wodnika

W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Bliźnięta mają w tym tygodniu słuchać uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych.

Materialnie nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Układy konstelacji mówią, że Bliźniętom teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niedługo awansować. W sobotę sposobne są interesujące oferty spotkania.

Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Pamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie istotne sprawy. Los być może niedługo wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Zmiany będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna na to czekały.

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed telewizorem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę do lasu. Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor zielony, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Zmiana położenia Wenus w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Rak Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dobrym znakiem będzie element biżuterii na stole u przyjaciela. Bliźnięta mają na początku tego tygodnia obserwować uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Bliźnięta mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Zmieniasz się tak długo, że inni nie mogą cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W sobotę w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany na ten dzień. O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Niedobrym sygnałem może być drobna moneta w szufladzie umundurowanego człowieka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje wycieczki. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i małym zmianom celów. Nadchodzi dzień, by rozpocząć uzewnętrzniać swoje przekonania. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

stopka