horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem mają możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości.

Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na jagody, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Jeżeli marzysz o własnej firmie, to właśnie jest to doskonały okres na takie wyzwania. Masz małą szansę odszukać istotny, brakujący kawałek do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne.

Staranność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być przyczyną od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Uczuciowo najbliższe dni będą okresem na zmiany. W najbliższym okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty wycieczki.

Jowisz pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce długa wyprawa, na której pojmiesz, że Twoja krytyka ludzi jest nieprawdziwa. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Waga Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Pij choćby minimalne ilości wody, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Sobota to dobry okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Wenus, który częstokroć przynosi pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak hojny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyszły tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub doświadczeń. Nie oczekuj miłej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Konstelacja Bliźniąt chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie tylko własne nastawienie, lecz również układy z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Możesz spodziewać się trudnej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

stopka