horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Bliźnięta Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć zrozumieć należy zaangażować uczucia.

tygodniu, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje podróży. Dla Bliźniąt najbliższy czas to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. We wtorek w południe szczęście będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania na ten dzień.

Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie piątek. Sobota to właściwy okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz odpocząć. Oczekuj niemiłej zmiany ze strony bliskiego z zagranicy.

Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Bliźniętom umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny czas na takowe decyzje. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. ... więcej i więcej »

Skorpion Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i małym modyfikacjom celów. Nadchodzący czas w pracy Bliźniąt, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć.Tydzień stanie się dla Bliźniąt wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Bliźniętom niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor żółty, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. Uczuciowo najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przestań przywoływać dawne dzieje, a zauważ teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą być użyteczne. Niedobrym omenem stanie się element biżuterii w samochodzie znajomego. W zbliżającym się tygodniu staraj się dużo więcej czasu przesiadywać w domu. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe idee finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Dobrym znakiem może być szklanka wina w szufladzie umundurowanego człowieka. Plany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

stopka